
41 950 ₴
Электромеханический шлагбаум Gant 806/5 LED
С подсветкой стрелы в режиме светофора с помощью которой можно ограничить доступ на территорию с шириной проезда до 5 метров.
Оборудованный качественным и мощным 24В электродвигателем, который справится с любой нагрузкой. Шлагбаум Гант 806/5 LED работает с интенсивностью в 80%, а это позволит ему почти без перерыва и перегрева выполнять свою функцию.
Оцинкованный корпус шлагбаума со степенью защиты IP44.
З легкістю буде працювати навіть при низьких і надвисоких температурах, тим самим, забезпечивши чітку і безперебійний процес закриття і відкриття. При вазі до 60 кг, Шлагбаум Gant 806/5 LED простий в монтажі і транспортуванні. Щоб убезпечить машину від удару стрілою, в шлагбаум вбудували функцію електронного визначення перешкоди, з нею Вам не варто переживати. На закриття і відкриття шлагбаума потрібно всього лише 5 секунд. В шлагбаум Gant 806/5 LED вмонтований приймач приймає сигнал з пульта. При відсутності електроенергії, разблокировочным ключем можна зняти блокування, і руками підняти стрілу. Алюмінієва стріла має довжину 5 метрів і для кращої видимості на неї наклеєні світловідбиваючі наклейки. Ціна-якість - головний плюс при купівлі шлагбаума Гант 806/5 LED.
Стандартна комплектація
Тумба шлагбаума з блоком керування та вбудованим радіоприймачем до 20 пультів 1 шт.
Пульт 4-х канальний 1 шт.
Стріла довжиною 5 метрів з відбиваючими наклейками і LED підсвічуванням в режимі світлофора 1 шт.
Опора для стріли 1 шт.
Характеристики
Длина стрелы, мм 5000
Макс. время открытия, сек 5
Интенсивность работы, % 80
Класс защиты IP44
Масса, кг 60
Электропитание, В 24
Производство Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gant |
| Країна виробник | Китай |
| Час відкривання | 6 сек |
| Довжина стріли | 6 м |
| Перетин стріли | Прямокутна |
| Тип приводу | Підьомний |
| Тип пристрою | Шлагбаум автоматичний |
| Додаткові | |
| Вандалозахист | Так |
| Загальні | |
| Вага | 60 кг |
| Висота | 1050 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 220В |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 300 В |
| Живлення | Мережа 24В |
| Ширина | 350 мм |